Obráběcí, tvářecí a dělící stroje

Kariéra

Přijmeme do pracovního poměru:

- Strojní konstruktér

Požadavky:        - VŠ nebo SŠ vzdělání obor strojní
                             - schopnost pracovat s programem AutoCAD
                             - schopnost konstruovat ve 3D výhodou, nikoli podmínkou , je možno naučit se u nás
                             - praxe výhodou, nikoli podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy
Náplň práce: příprava strojní dokumentace, vytipování dílů a materiálu na opravy strojů, sledování výroby a montáže strojů,
udržování konstrukční dokumentace pro opakovanou výrobu.

- Obraběč kovů se zaměřením na frézování, vrtání, broušení a CNC stroje.

- Strojní montér - servisní technik
  Požadavky:     - SŠ nebo vyučení - obor mechanik(případně podobný obor)
                              - praxe výhodou, nikoli podmínkou
                              - řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
                              - flexibilita, samostatnost
  Náplň práce:    - demontáž a montáž obráběcích strojů, ustavování do geometrie, montáž hydraulických,   pneumatických a pohybových systémů, oživování mechanismů, tušírování

  Nabízíme:
  - zajímavou práci ve stabilní firmě
  - možnost profesního a osobního růstu
  - motivující mzdové ohodnocení
  - přátelský pracovní kolektiv

  V případě zájmu volejte na tel. 381 278 940  nebo nám napište na e-mail: machova@difak.cz