Obráběcí, tvářecí a dělící stroje

GENERÁLNÍ OPRAVY

Generální opravy
Generální opravy provádíme jak v naší provozovně ve Slapech, tak i na místě u zákazníka. V rámci generálních oprav provádíme výměnu mechanických komponentů stroje, elektrických částí  a výměnu řídícího systému. Po celkové generální opravě dojde k výraznému zlepšení výroby na daném stroji. Především se zvýší rychlost a přesnost obrábění, díky novým dílům a novému systému, který umožňuje více možností než ten původní, zastaralý. Po dokončení generální opravy na stroji, provedeme celkové přeměření stroje dle protokolu přesnosti udávané výrobcem. Tento protokol obdrží zákazníci při předávání stroje. 
Při provádění generálních oprav se vždy snažíme vyhovět  požadavkům zákazníka, například na instalování různých vylepšení. V případě GO strojů z produkce firmy MAS KOVOSVIT provádíme opravy některých strojů výměnným způsobem.

Strojní část
V této části oprav se věnujeme mechanické části stroje. Dochází k výměně kuličkových šroubů na osách, opravě nebo výměně mazacího a hydraulického agregátu stroje. Pro dosažení předepsaných geometrických přesností zaškrabeme a přebrousíme vodící plochy stroje.  Provádíme úpravy a opravy krytování. Na generálkované stroje aplikujeme nový nátěr dle přání zákazníka.

Elektrická část
Provedeme výměnu všech elektrických komponentů na stroji, včetně nových motorů a pohonů. Na opravené stroje montujeme nové rozvaděče a ovládací panely. 
Výměna řídícího systému: Při generálních opravách je dodáván nový řídící systém od firem SIEMENS, HEIDENHAIN, FANUC dle přání zákazníka. Nezapomínáme na doplnění bezpečnostních prvků
pro splnění současných přísných bezpečnostních norem.

Na provedené generální opravy poskytujeme záruku.

V případě Vašeho zájmu, nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.